O nás

“I'm wondering why I never contacted these guys sooner! Seriously, they all have commendable talent in their respective fields and knocked my concept out of the ballpark. Thanks for an amazing experience!”

phil martinezInterior Decorator

Školící a poradenská společnost

KMA Trade s.r.o. působí na českém trhu

již od roku 1999.

Zaměřujeme se zejména na zdokonalování pracovníků v oblastech osobního růstu a profesionálního rozvoje, asertivní dovednosti, efektivní komunikaci s klienty a zákazníky, techniky vyjednávání, argumentace, řešení konfliktů, tvorbu týmu, týmovou spolupráci, manažerské dovednosti včetně organizace času, řízení a outdoorové projekty.

Kvalita našich vzdělávacích kurzů je zajištěna především díky schopnosti vytvořit vzdělávací modul dle konkrétních potřeb a přání klienta, dále dlouholetými zkušenostmi v tomto oboru, týmem kvalifikovaných lektorů, důkladné přípravě a v neposlední řadě v přístupu a metodách školení.

Mezi využívané školící

metody patří

přímá výuka s diskuzí, výkladové semináře, aktivní tréninky, workshopy, videotréninky, videoanalýzu, akční učení, hraní rolí, simultánní řešení problému, demonstrace, konzultace, outdoor trainnig, řešení modelových situací, manažerské hry, brainstorming a mnoho dalších.

Chci školení pro svojí firmu

Ke zpracování každého vzdělávacího projektu přistupujeme zodpovědně a s týmem kvalifikovaných odborníků. Tento tým tvoří psycholog, lektoři, pedagogové a odborníci z praxe.

Realizovaná školení jsou vedena interaktivně, což znamená, že v průběhu školících programů se účastníci maximální možnou měrou zapojují do celého dění. Účastníci si tak zapamatují až 90% obsahu školení, a to v takové podobě, že jej mohou ihned použít ve své praxi. Tréninkem vytvoříme návyk a prostřednictvím těchto návyků trvalou hodnotu pro organizaci.

Odbornost

KMA Trade s.r.o. a její lektoři

jsou členy těchto asociací:

 ●  Česká společnost pro rozvoj lidských zdrojů

 ●  Česká manažerská asociace

 ●  Asociace trenérů a konzultantů managementu

Kontakt

Naše firma je založena v Olomouci, ale působíme po celé ČR. Pokud máte nějaké otázky, můžete nám kdykoli napsat. Neváhejte nám poslat svojí vizi a my vám na míru vytvoříme školení.

Olomouc

Družební 769/2D
779 00, Olomouc

Telefon

+420 602 739 684

Email

kma@kmatrade.cz